loader

Panele fotowoltaiczne Tarnów

panele fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych na terenie tarnowa

W ostatnim czasie dużo mówi się o fotowoltaice. Dlaczego uważa się ją za dobre rozwiązanie? Bo inwestycja w panele słoneczne się po prostu opłaca. Liczba instalacji fotowoltaicznych w całym kraju szybko rośnie, a co za tym idzie, przybywa zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z darmowego prądu. Działamy także w Tarnowie, okolicy i całym województwie małopolskim, oferując naszym klientom profesjonalne instalacje fotowoltaiczne o optymalnej mocy, które znajdują zastosowanie w domach prywatnych, firmach, instytucjach, czy gospodarstwach rolnych. Pomożemy Ci uruchomić własną elektrownię solarną, opartą na systemie o najwyższej jakości. Montaż instalacji przebiega zawsze tak, jak życzy sobie tego klient. Nasze doświadczenie na rynku OZE oraz profesjonalizm pozwala nam na kompleksowe realizacje montażu instalacji fotowoltaicznych. Możesz liczyć na konkurencyjne ceny instalacji fotowoltaicznej, fachowe doradztwo, dostosowanie wielkości instalacji fotowoltaicznej do realnych potrzeb, czy wsparcie przy wszelkiego rodzaju formalnościach, zarówno w kontakcie z operatorem sieci, jak i podczas pozyskiwania dofinansowań również z programu Mój Prąd. Nasza firma to doświadczeni specjaliści i instalacje fotowoltaiczne w każdym przypadku oparte na najlepszych komponentach, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Rayhold sp z o.o to polska firma, oferująca nowoczesne systemy fotowoltaiczne, spełniające oczekiwania każdego klienta. Od początku naszej działalności na rynku odnawialnych źródeł energii oferujemy klientom kompleksowy zakres usług, skupiając się na jak najlepszym dopasowaniu fotowoltaiki do potrzeb każdego partnera. Korzystając z naszej oferty pozyskiwania energii elektrycznej przy pomocy paneli fotowoltaicznych, otrzymujesz:

  • bezpłatne doradztwo w kwestii OZE
  • ofertę dostosowaną do realnych potrzeb i warunków
  • długoletnią gwarancję na panele fotowoltaiczne, inwerter, instalację elektryczną, konstrukcję, pozostałe elementy oraz montaż
  • pośrednictwo w ekspresowym pozyskaniu kredytu
  • pomoc w formalnościach dotyczących dofinansowania
  • minimum formalności związanych z przyłączeniem do sieci
  • profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie
  • szkolenie z zakresu obsługi systemu
  • serwis fotowoltaiki
  • bezpłatne porady telefoniczne przez cały okres użytkowania instalacji dla naszych klientów

Obniżenie rachunków za prąd jeszcze nigdy nie było tak proste. Instalacja fotowoltaiczna to czysta oszczędność. Korzystaj z ekologicznej energii, czerpanej wprost ze słońca, bo warto.

Fotowoltaika dla Ciebie

po realizacji inwestycji paneli słonecznych uniezależnisz się od zakładu energetycznego

Fotowoltaika - zalety

montaż systemów fotowoltaicznych na terenie rzeszowa i okolic

Wykorzystywanie paneli fotowoltaicznych do zaopatrywania w prąd domu, firmy, czy gospodarstwa niesie za sobą wiele korzyści. Bezsprzecznie najważniejszą z perspektywy użytkownika jest oszczędność za energię elektryczną. Dzięki zastosowaniu paneli możesz korzystać z całkowicie darmowego prądu. Nie ogranicza Cię ani przeznaczenie, ani czas, w którym będziesz korzystał z energii wyprodukowanej przez Twoją własną mikro elektrownię. Kolejną ważną kwestią jest fakt, że fotowoltaika to ekologiczne źródło darmowego prądu. Korzystając z jej dobrodziejstw, dbasz o środowisko, a dodatkowo w przypadku przedsiębiorstwa, zyskujesz w oczach swoich klientów, jawiąc się jako nowoczesna i świadoma firma. Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, a systemy fotowoltaiczne uważane są za jedne z najmniej awaryjnych. Dzięki temu my wykonujemy montaż, a Ty możesz cieszyć się darmowym prądem bez jakiejkolwiek ingerencji z Twojej strony w pracę systemu – obsługa instalacji Cię nie dotyczy. Mieszkasz w Tarnowie lub na terenie województwa małopolskiego? Skorzystaj z naszej oferty: fotowoltaika dla firm, domu, rolnika. Rayhold sp z o.o. Chcesz więcej informacji? Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Nasza oferta jest dla Ciebie!

KALKULACJA – ZOBACZ ILE MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ!

Kalkulacja wydatków na rachunki za prąd w modelu rodziny 2+2, zamieszkującej dom jednorodzinny, przy miesięcznym zużyciu 400 kWh energii elektrycznej
w okresie 25 lat, czyli w czasie żywotności naszej instalacji fotowoltaicznej*.

25

ROK

66795

RACHUNKI ZA PRĄD BEZ PODWYŻEK CEN

114193

RACHUNKI ZA PRĄD PO ZAKŁADANYCH PODWYŻKACH CEN

*Cena bez podwyżek za 1 kWh – 0,55 gr. Podwyżki wyliczone na podstawie planowanych wzrostów cen w 2020 r. oraz
2021 r. tj. 8% podwyżki rok do roku, oraz uśrednione zakładane podwyżki za lata następne.

Zapoznaj się z naszą ofertą

SKORZYSTAJ Z 5 000 zł DOFINANSOWANIA I DODATKOWO ODLICZ PONIESIONE KOSZTY OD PODATKU DOCHODOWEGO NAWET DO 53 000 zł – POSPIESZ SIĘ, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Skorzystaj z 5 000zł dofinansowania