loader

Oszczędzaj na rachunkach za prąd

instalacje fotowoltaiczne rzeszów

Oszczędność – to słowo pobudza wyobraźnię. W dzisiejszych czasach każdy szuka możliwości zaoszczędzenia. Lubimy promocje, korzystamy z rabatów, łowimy okazje. A gdyby tak oszczędzać na rachunkach za prąd? Niemożliwe? A jednak! A wszystko za sprawą instalacji fotowoltaicznej, która wykorzystuje energię słoneczną do wytworzenia prądu, z którego możesz korzystać dokładnie tak samo, jak z tego od dostawcy sieciowego. Instalacje fotowoltaiczne są samowystarczalne, a więc nie wymagają praktycznie żadnych działań z Twojej strony. Montaż instalacji fotowoltaicznej sprawia, że możesz cieszyć się z darmowej energii, nie robiąc zupełnie nic, a zaoszczędzone na rachunkach pieniądze przeznaczyć na dowolne potrzeby. Firma Rayhold specjalizuje się w kompleksowym montażu paneli fotowoltaicznych z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych, przedsiębiorstw i rolnictwa także w województwie podkarpackim. Gwarantujemy bezpłatne doradztwo, moc instalacji fotowoltaicznej dopasowaną do rzeczywistych potrzeb, pomoc w otrzymaniu dofinansowania, profesjonalny i szybki montaż paneli najwyższej jakości, załatwienie wszelkich niezbędnych formalności, oferujemy najwyższą jakość podzespołów i długoletnią gwarancję na system. Jesteśmy partnerem godnym zaufania. Sprawdź ofertę naszej firmy.

Działamy w Rzeszowie i na terenie województwa podkarpackiego, umożliwiając naszym klientom korzystanie z najlepszych instalacji fotowoltaicznych. Dzięki kompleksowości naszej oferty jesteś w stanie wejść w posiadanie nowoczesnej i niezawodnej instalacji fotowoltaicznej i korzystać z darmowego prądu w swoim domu, firmie, czy gospodarstwie. Warto zainwestować w systemy fotowoltaiczne, dzięki czemu masz możliwość realnego oszczędzania. Sprawdź nasze kompleksowe usługi. Jesteśmy specjalistami branży energii odnawialnej. Załatwimy za Ciebie formalności związane z dotacjami czy przyłączeniem instalacji do sieci, dzięki czemu zaoszczędzisz również cenny czas. Fotowoltaika bez dwóch zdań jest opłacalną inwestycją. Dodatkowo koszty, jakie pochłania instalacja fotowoltaiczna, można zredukować, korzystając przy realizacji z dofinansowań. Pomożemy Ci uzyskać wsparcie, dzięki czemu zaoszczędzisz jeszcze więcej. Montujemy panele fotowoltaiczne na terenie całego Podkarpacia zarówno w miastach takich jak Rzeszów, Przemyśl, Sanok, Krosno, Mielec, Stalowa Wola, Dębica i innych, jak i na terenach podmiejskich. Masz wątpliwości? Potrzebujesz informacji na temat fotowoltaiki i jej działania? Mieszkasz na terenie województwa podkarpackiego? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Fotowoltaika Podkarpackie

profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w rzeszowie

Montaż paneli słonecznych = niezależność energetyczna

montaż systemów fotowoltaicznych na terenie rzeszowa i okolic

Twoje rachunki za prąd nie należą do niskich, a każde kolejne doniesienia o podwyżce cen energii elektrycznej powodują niepewność i złość? Możemy temu zaradzić, oferując Ci niezależność energetyczną, którą dają panele słoneczne. Dzięki tej inwestycji już nie musisz obawiać się wzrostu cen prądu oraz wdrażanych opłat dodatkowych. Całkowity koszt energii pozyskanej ze słońca przez Twoją instalację fotowoltaiczną może wynieść nawet 0 zł, dzięki czemu masz możliwość korzystania z darmowego prądu jak chcesz i kiedy chcesz. Dodatkowo nadwyżki energii wyprodukowane przez Twój system paneli słonecznych, zostaną przekazane i niejako zmagazynowane u operatora, a skorzystać z niej będziesz mógł w sytuacji, kiedy Twoja fotowoltaika wyprodukuje mniej prądu np. w okresie zimowym (za każdy przekazany do sieci 1 kWh, bezpłatnie otrzymasz 0,8 kWh – dla instalacji do 10 kW). Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt relizacji instalacji, dostosowany do rzeczywistych potrzeb, uwzględniając przy tym ewentualne nadwyżki i redukcję niedoborów. Fotowoltaika to nie tylko darmowy prąd, ale również inwestycja zabezpieczająca przed ciągle rosnącymi cenami energii oraz zapewniająca stałe dostawy prądu. Rayhold – fotowoltaika podkarpackie – zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów z Rzeszowa i okolic.

KALKULACJA – ZOBACZ ILE MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ!

Kalkulacja wydatków na rachunki za prąd w modelu rodziny 2+2, zamieszkującej dom jednorodzinny, przy miesięcznym zużyciu 400 kWh energii elektrycznej
w okresie 25 lat, czyli w czasie żywotności naszej instalacji fotowoltaicznej*.

25

ROK

66795

RACHUNKI ZA PRĄD BEZ PODWYŻEK CEN

114193

RACHUNKI ZA PRĄD PO ZAKŁADANYCH PODWYŻKACH CEN

*Cena bez podwyżek za 1 kWh – 0,55 gr. Podwyżki wyliczone na podstawie planowanych wzrostów cen w 2020 r. oraz
2021 r. tj. 8% podwyżki rok do roku, oraz uśrednione zakładane podwyżki za lata następne.

Zapoznaj się z naszą ofertą

SKORZYSTAJ Z 5 000 zł DOFINANSOWANIA I DODATKOWO ODLICZ PONIESIONE KOSZTY OD PODATKU DOCHODOWEGO NAWET DO 53 000 zł – POSPIESZ SIĘ, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Skorzystaj z 5 000zł dofinansowania