loader

INSTALACJA DLA TWOJEGO DOMU

najlepsze na rynku panele fotowoltaiczne katowice

Posiadanie instalacji fotowoltaicznej w gospodarstwie domowym daje niezależność energetyczną i zarazem pozwala dbać o środowisko. Instalacje fotowoltaiczne pozwalają obniżyć rachunki za prąd praktycznie do 0 zł. Korzystanie z paneli fotowoltaicznych jest całkowicie bezpieczne dla Twojego domu i jego mieszkańców. Pobierając energię ze słońca, produkujesz i wykorzystujesz własny prąd! Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu systemów fotowoltaicznych, doświadczenie oraz zespół specjalistów, którzy optymalnie dopasują możliwości fotowoltaiki do zapotrzebowania na energię Twojego domu. Zajmujemy się kompleksową obsługą montażu instalacji fotowoltaicznych w Katowicach, dzięki czemu możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie inwestycji. Panele fotowoltaiczne montujemy – w zależności od potrzeb i preferencji – na dachu budynku lub na gruncie. Każda oferowana instalacja fotowoltaiczna składa się z najwyższej jakości urządzeń i podzespołów, które gwarantują niezawodność systemu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Zadzwoń i poznaj nasze rozwiązania.

Katowice to prężnie rozwijające się miasto ze stale rosnącą liczbą przedsiębiorstw. Oferujemy klientom biznesowym profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z kompleksowym wsparciem inwestycji. Pomagamy naszym klientom uzyskać dofinansowanie na montaż systemów paneli słonecznych. Jako przedsiębiorca dzięki energii odnawialnej nie musisz obawiać się już podwyżek cen energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna zapewni Twojej firmie prąd, a Ty będziesz mógł zoptymalizować koszty. Panele fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa bez względu na jego wielkość. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przedstawią Ci dedykowaną ofertę fotowoltaiki w Katowicach, która spełni Twoje oczekiwania. Projekt inwestycji będzie zoptymalizowany do potrzeb firmy, dzięki temu moc instalacji będzie dostosowana do realnego zapotrzebowania. Stawiamy na jasne warunki i minimum formalności. Nasze nowoczesne systemy dają pewność bezproblemowego działania, co potwierdzamy długoletnią gwarancją na podzespoły instalacji. Fotowoltaika to także pozytywny wizerunek firmy, która w oczach klientów prezentuje się jako nowoczesne i dbające o środowisko przedsiębiorstwo.

Fotowoltaika dla firmy

instalacje fotowoltaiczne w katowicach

Instalacja fotowoltaiczna w Katowicach

montaż paneli fotowoltaicznych w katowicach

Wyobraź sobie sytuację, kiedy znajomi narzekają na kolejną podwyżkę rachunków za prąd, a Ty z uśmiechem odpowiadasz, że Ciebie to nie dotyczy… Dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz ziścić te marzenia! Inwestycja w fotowoltaikę to niezależność od operatora sieci i wydatki za energię elektryczną ograniczone do minimum. Czy warto zatem korzystać z instalacji fotowoltaicznych? Odpowiedź nasuwa się sama. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy specjalistami z zakresu odnawialnych źródeł energii. Oferujemy najlepsze panele słoneczne na terenie Katowic.

Obsługujemy obszar całego kraju w tym województwo śląskie m.in. miasta takie jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Tychy, Sosnowiec.

Fotowoltaika to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Rayhold Śląsk. Skorzystaj z naszych usług!

KALKULACJA – ZOBACZ ILE MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ!

Kalkulacja wydatków na rachunki za prąd w modelu rodziny 2+2, zamieszkującej dom jednorodzinny, przy miesięcznym zużyciu 400 kWh energii elektrycznej
w okresie 25 lat, czyli w czasie żywotności naszej instalacji fotowoltaicznej*.

25

ROK

66795

RACHUNKI ZA PRĄD BEZ PODWYŻEK CEN

114193

RACHUNKI ZA PRĄD PO ZAKŁADANYCH PODWYŻKACH CEN

*Cena bez podwyżek za 1 kWh – 0,55 gr. Podwyżki wyliczone na podstawie planowanych wzrostów cen w 2020 r. oraz
2021 r. tj. 8% podwyżki rok do roku, oraz uśrednione zakładane podwyżki za lata następne.

Zapoznaj się z naszą ofertą

SKORZYSTAJ Z 5 000 zł DOFINANSOWANIA I DODATKOWO ODLICZ PONIESIONE KOSZTY OD PODATKU DOCHODOWEGO NAWET DO 53 000 zł – POSPIESZ SIĘ, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Skorzystaj z 5 000zł dofinansowania