loader

O firmie

Jesteśmy firmą realizującą profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych. W ramach naszej działalności oferujemy audyt i analizę cieplną budynków, wdrażanie konkretnych projektów oraz wsparcie w pozyskaniu ich finansowania aby pomóc Państwu w uzyskaniu domu najbardziej optymalnego termicznie i energetycznie.

Tworzymy zespół skoncentrowany na wdrażaniu nowoczesnych i efektywnych rozwiązań systemowych, mających na celu zoptymalizowanie budownictwa do poziomu, który  pozwoli mu na samodzielną produkcje energii i ciepła. Przyczynia się to nie tylko do zmniejszenia rachunków za prąd i uniezależnienia od wzrostów cen rynkowych energii elektrycznej ale i realnego wpływu na poprawę jakości otaczającego nas powietrza.

Rayhold to połączenie kilkunastoletniego doświadczenia w branży budowlanej, elektrycznej oraz OZE. Firma powstała z połączenia pasji członków naszego zespołu, którzy swoją praktykę dziś zamieniają na realne działania aby współtworzyć rewolucję rynku budowlanego w przyszłości. Realizacja wielu inwestycji na terenie naszego kraju i poza jego granicami, pozwoliła nam dokładnie zrozumieć ewoluujące oczekiwania, rozpoznać ich długofalowe skutki i wykorzystać tę wiedzę do tworzenia zaawansowanych, bezpiecznych i skutecznych projektów.

Satysfakcja i wysoka jakość współpracy z Rayhold stanowi o nas samych, dlatego na bieżąco monitorujemy efektywność naszych kanałów komunikacji i zadowolenie Klientów. Wykwalifikowani i pomocni pracownicy to jeden z filarów naszej działalności. W swoim zespole stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, zaufanie i wsparcie w realizacji kluczowych celów. To samo oferujemy naszym Klientom. Rozpoznanie wspólnych wartości i budowanie trwałych relacji na poziomie „pracownik-pracownik” oraz „klient-pracownik” jest naszą domeną.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej sprawiło, że Rayhold jak mało która firma rozumie i wnikliwie analizuje oczekiwania swoich Klientów. Kompleksowa i rzetelna
obsługa oraz realizacja projektów z dbałością o każdy detal to główne założenia na których m.in. opiera się nasza marka. Świadomość wymagań Klientów wpływa na ciągłe udoskonalanie naszych działań i podnoszenie jakości naszych usług. W filozofii Rayhold nie ma miejsca na półśrodki i rozwiązania kompromisowe.

Chcąc realizować wizję nowoczesnego budownictwa, istotnym jest aby uświadamiać i inspirować ludzi do zmiany obecnych standardów. To w jaki sposób wpłyniemy dziś na nasze społeczeństwo sprawi jak nasz świat będzie wyglądał jutro. Rayhold nie tylko koncentruje się na prowadzeniu bieżącej działalności, dla naszej marki to także bardzo ważna rola – edukatora i instruktora.

W swojej działalności marka Rayhold tworzy narzędzia dla realizacji odpowiedzialnego biznesu. Na co dzień posługuje się produktami ekologicznymi, nadającymi się do recyclingu. Realizuje inwestycje odpowiedzialne społecznie, lokuje kapitał w działania marketingowe mające na celu zmianę postaw społecznych, ogranicza emisję odpadów,
zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych a także buduje współpracę międzysektorową i w spiera wolontariat pracowniczy.

Rayhold w swojej filozofii skupia się na rozwijaniu, poprzez promocję i realizację innowacyjnych projektów, budownictwa niezależnego energetycznie i cieplnie.
Ewolucja rynku budowlanego, ukierunkowana na jego samowystarczalność i koegzystencję ze środowiskiem naturalnym, to wizja całego naszego zespołu. W swojej codziennej pracy Rayhold koncentruje swoje wysiłki na budowaniu oferty rozwiązań przyszłości, które nie tylko przyczynią się do zmiany dziś ale i zbudują mocne fundamenty dla kolejnych pokoleń. Naszą ambicją jest trwała współpraca z ośrodkami badawczymi, instytucjami naukowymi i organizacjami.

Cechuje nas etyczna postawa w biznesie. 16 letnie doświadczenie, realizacja dużych projektów i satysfakcja naszych Klientów sprawiły, że markę Rayhold tworzą osoby o wysokich kompetencjach zawodowych, posiadające liczne rekomendacje i szerokie portfolio zrealizowanych inwestycji.