loader

Panele fotowoltaiczne Nowy Sącz

instalacja fotowoltaiczna to same korzyści instalacje fotowoltaiczne to zmniejszenie kosztów rachunków elektrycznych

Panele fotowoltaiczne coraz wyraźniej wpisują się w polski krajobraz. Tysiące instalacji fotowoltaicznych można zobaczyć na dachach domów jednorodzinnych, instytucji, firm, czy gospodarstw. Coraz częściej napotkać można również farmy fotowoltaiczne. Polacy coraz chętniej sięgają po rozwiązania takie jak odnawialne źródła energii w tym właśnie fotowoltaikę. Firma Rayhold specjalizuje się w projektowaniu i montażu indywidualnych instalacji fotowoltaicznych. Naszym obszarem działania jest także teren Nowego Sącza i okolice. Oferujemy kompleksową usługę montażu systemów fotowoltaicznych, opartych na specjalistycznej analizie rzeczywistych potrzeb i optymalnym dopasowaniu wielkości mikro elektrowni do faktycznego zużycia energii elektrycznej. Oferowane systemy oparte są na najwyższej jakości urządzeniach, gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie, dzięki czemu nasze realizacje nie wymagają poświęcenia Twojego cennego czasu. Ofertę fotowoltaiki kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorstw, a także gospodarstw rolniczych zlokalizowanych w Nowym Sączu i na terenie całej Małopolski. Oszczędzaj na energii elektrycznej z pomocą fotowoltaiki.

Jak to się dzieje, że panele fotowoltaiczne potrafią z promieni słonecznych produkować energię elektryczną? Podstawowym elementem każdego systemu są ogniwa fotowoltaiczne, w których zachodzi zjawisko fotowoltaiczne. Są one zbudowane z materiału, który przewodzi ładunek elektryczny pod wpływem czynników zewnętrznych, w tym przypadku promieniowania słonecznego. Ogniwa łączą się w moduły, z których wytworzony prąd trafia do falownika. To właśnie to urządzenie przekształca pozyskiwaną ze słońca energię w prąd zmienny. Falownik pełni również funkcję kontrolną, dopasowując parametry generowanego prądu do właściwych parametrów sieci domowej. Wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej do zasilania domu lub firmy, a także gospodarstwa to doskonałe i opłacalne rozwiązanie, które pozwala korzystać z darmowej energii elektrycznej i stałych dostaw prądu. Skorzystaj z dofinansowania na instalacje. Jesteśmy gotowi pomóc Ci uzyskać odpowiednie wsparcie i dotacje dla Twojej inwestycji. 

Darmowy prąd ze słońca

profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w rzeszowie

Instalacje fotowoltaiczne Nowy Sącz

po realizacji inwestycji paneli słonecznych uniezależnisz się od zakładu energetycznego

Instalacja fotowoltaiczna w domu, przedsiębiorstwie lub rolnictwie to ekologiczne rozwiązanie, które pozwala dbać o środowisko naturalne. Panele słoneczne podczas pracy nie wytwarzają żadnych szkodliwych związków chemicznych, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni, tak więc korzystanie z paneli fotowoltaicznych to nie tylko oszczędność, ale również troska o środowisko i ekologiczny wizerunek inwestora. Przedsiębiorstwa inwestujące w fotowoltaikę są postrzegane jako nowoczesne, świadome i dbające o właściwy rozwój firmy, co w efekcie buduje ich pozytywny wizerunek. Podobnie rolnicy, którzy w swoich gospodarstwach decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych, nie tylko korzystają z darmowej energii, ale także przyczyniają się do polepszania warunków środowiskowych, co z perspektywy ich działalności jest niezwykle istotne. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii się opłaca. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już cieszą się darmową energią. Rayhold – panele fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych i firmowych – zapraszamy do kontaktu i po darmową wycenę.

KALKULACJA – ZOBACZ ILE MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ!

Kalkulacja wydatków na rachunki za prąd w modelu rodziny 2+2, zamieszkującej dom jednorodzinny, przy miesięcznym zużyciu 400 kWh energii elektrycznej
w okresie 25 lat, czyli w czasie żywotności naszej instalacji fotowoltaicznej*.

25

ROK

66795

RACHUNKI ZA PRĄD BEZ PODWYŻEK CEN

114193

RACHUNKI ZA PRĄD PO ZAKŁADANYCH PODWYŻKACH CEN

*Cena bez podwyżek za 1 kWh – 0,55 gr. Podwyżki wyliczone na podstawie planowanych wzrostów cen w 2020 r. oraz
2021 r. tj. 8% podwyżki rok do roku, oraz uśrednione zakładane podwyżki za lata następne.

Zapoznaj się z naszą ofertą

SKORZYSTAJ Z 5 000 zł DOFINANSOWANIA I DODATKOWO ODLICZ PONIESIONE KOSZTY OD PODATKU DOCHODOWEGO NAWET DO 53 000 zł – POSPIESZ SIĘ, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Skorzystaj z 5 000zł dofinansowania