loader

Dla instytucji

Jednym z postulatów naszej działalności jest aktywne wspieranie inicjatyw i programów organizacji, instytucji oraz obywateli, mających wpływ na poprawę jakości powietrza oraz otaczającego nas środowiska naturalnego. Jako promotor i instalator technologii bazującej na odnawialnych źródłach energii, chcemy aktywnie wspierać działania spójne z naszą filozofią.

Zainteresowanych współpracą z firmą RAYHOLD prosimy o kontakt pod adresem mailowym:
info@rayhold.pl

Dla kontrahentów

Jeśli jesteś producentem elementów instalacji fotowoltaicznych lub pośrednikiem sprzedaży, skontaktuj się z naszym działem technicznym w celu przedstawienia oferty współpracy pod adresem:
biuro@rayhold.pl

Kariera

Jesteś osobą posiadającą doświadczenie w branży OZE lub dopiero rozpoczynasz swoją karierę na rynku? Prześlij nam swoje CV.

Oferujemy współpracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole, osiągającym wspólne cele i tworzącym nowy wizerunek dla fotowoltaiki w Polsce. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego cyklicznie realizujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje naszego zespołu.

Wierzymy w budowanie długotrwałych relacji z pracownikami, opartych nie tylko na zaangażowaniu we wspólne projekty ale i wsparciu oraz zaufaniu.

Zostań częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres:
info@rayhold.pl