loader

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne Kielce

panale fotowoltaiczne w kielcach

Prąd jest dzisiaj niezbędny do życia. Niestety ciągle podnoszone ceny za energię elektryczną nie napawają optymizmem. Aby realnie oszczędzać i stać się niezależnym od wzrostu cen za prąd, możesz korzystać z energii słonecznej. Umożliwia to montaż instalacji fotowoltaicznej, dzięki której staniesz się producentem energii elektrycznej! Oferujemy panele fotowoltaiczne także dla klientów w Kielcach i województwie świętokrzyskim. Nasze systemy to nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia, które pozwolą Ci uniezależnić się od dystrybutorów prądu, przy okazji niosąc korzyści w postaci dbania o środowisko naturalne. Jesteśmy specjalistami z zakresu odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksową obsługę realizacji instalacji fotowoltaicznych. Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert przygotuje bezpłatną ofertę i plan realizacji montażu paneli słonecznych, dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań finansowych oraz technicznych. Pomagamy naszym klientom w formalnościach dotyczących dofinansowania i kredytowania, a także gwarantujemy wsparcie podczas procesu przyłączenia do sieci. Profesjonalnie montujemy zestawy fotowoltaiczne, szkolimy użytkowników z obsługi, a także oferujemy serwis i wsparcie techniczne. Zadzwoń!

Instalacje fotowoltaiczne to alternatywne źródło energii, które jest całkowicie bezpieczne dla środowiska. Praca urządzeń nie generuje dźwięków, ani zanieczyszczeń. Instalacje fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe i niezawodne, dzięki temu nie musisz poświęcać czasu na obsługę urządzeń ani specjalistyczny serwis. Ogniwa fotowoltaiczne podczas generowania prądu wykorzystują wyłącznie promienie słoneczne. Produkuj własną energię łatwo i bez problemów. Ciesz się darmowym prądem i oszczędnościami z tym związanymi. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego i całego kraju, świadcząc profesjonalne usługi związane z wyborem i montażem instalacji fotowoltaicznej. Podczas każdego etapu inwestycji nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji. Zestawy paneli fotowoltaicznych montujemy w zależności od warunków na dachu budynku lub przy gruncie. Koszty każdej instalacji fotowoltaicznej zawsze są optymalnie dopasowane do zapotrzebowania, a realizacje montażu przebiegają szybko, dzięki wiedzy i doświadczeniu monterów. Rayhold – instalacje fotowoltaiczne Kielce – skontaktuj się z nami!

Fotowoltaika świętokrzyskie

najlepsze na rynku panele fotowoltaiczne katowice

Panele słoneczne dla domu, firmy, rolnika

wybierz fotowoltaikę na terenie kielc i okolic

Specjalizujemy się w instalacji paneli fotowoltaicznych z przeznaczeniem dla domu, firmy, a także rolnictwa. Fotowoltaika ściśle dopasowana jest do indywidualnych potrzeb energetycznych. Kompleksowe rozwiązania, jakie oferujemy, sprawiają, że wejście w posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej jest proste jak jeszcze nigdy. Prąd, który uzyskają panele fotowoltaiczne, możesz zużyć na bieżące potrzeby domu, firmy, czy gospodarstwa lub magazynować go lub odsprzedawać. Dzięki ofercie spersonalizowanej do Twoich potrzebna podstawie rachunków za prąd, moc instalacji fotowoltaicznej będzie odpowiadała realnemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną Twojego domu czy firmy. Jeśli chcesz skorzystać z oferty lub dowiedzieć się więcej o OZE, zadzwoń!
Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania montażu instalacji fotowoltaicznych. Działamy także w województwie świętokrzyskim, obsługując klientów w miejscowościach takich jak Kielce, Busko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Jędrzejów, Staszów i innych. Zapraszamy do kontaktu.

KALKULACJA – ZOBACZ ILE MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ!

Kalkulacja wydatków na rachunki za prąd w modelu rodziny 2+2, zamieszkującej dom jednorodzinny, przy miesięcznym zużyciu 400 kWh energii elektrycznej
w okresie 25 lat, czyli w czasie żywotności naszej instalacji fotowoltaicznej*.

25

ROK

66795

RACHUNKI ZA PRĄD BEZ PODWYŻEK CEN

114193

RACHUNKI ZA PRĄD PO ZAKŁADANYCH PODWYŻKACH CEN

*Cena bez podwyżek za 1 kWh – 0,55 gr. Podwyżki wyliczone na podstawie planowanych wzrostów cen w 2020 r. oraz
2021 r. tj. 8% podwyżki rok do roku, oraz uśrednione zakładane podwyżki za lata następne.

Zapoznaj się z naszą ofertą

SKORZYSTAJ Z 5 000 zł DOFINANSOWANIA I DODATKOWO ODLICZ PONIESIONE KOSZTY OD PODATKU DOCHODOWEGO NAWET DO 53 000 zł – POSPIESZ SIĘ, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Skorzystaj z 5 000zł dofinansowania